Listopad

V listopadu jsme měli ve třídě hezký časy, ostatně jako vždy. V rámci projektu se naše žákyně Eliška zúčastnila dne otevřených dveří v OU Chroustovice, kde si mohla vyzkoušet úskalí, která obnášejí jednotlivé učební obory, a věříme, že by se s mnoha jistě úspěšně popasovala. Byl to moc hezký den. V listopadu také probíhal projektový den Finanční gramotnost. Učili jsme se, jak pracovat s penězi, jak sestavit rodinný rozpočet a jak ekonomicky nakupovat. Jen pohrabat listí na zahradě jsme nestihli, protože ještě na konci listopadu bylo stále na stromech a jakmile spadlo, přikryla ho duchna sněhu. A my vám milí přátelé přejeme předvánoční něhu!

Mgr. Radek Řehák a žáci PrŠ II.